Подключить интернет в Rzeszow Miasto

Sprawdź zasięg internetu przez adres

Popularne taryfy w Rzeszow Miasto

100 Mbit/s
3 000
W pakiecie
Podłączenie
na żądanie
20 Mbit/s
39,9
W pakiecie
Podłączenie
na żądanie
10 Mbit/s
99
W pakiecie
Podłączenie
na żądanie
1 Mbit/s
0
W pakiecie
Podłączenie
na żądanie

Internet dostawcy: Rzeszow

Dostawcy usług internetowych w Rzeszowie – wybieramy najlepszego


Rzeszów jest jednym z największych miast w południowo-wschodniej Polsce z liczbą ludności sięgającą około 180 tysiąc (na 2014 rok). Mieści się on po obu stronach rzeki Wisłok. Rzeszów jest obsługiwany przez lotnisko międzynarodowe, członkuje w EUROCITIES i jest również domem dla wielu siedzib IT-firm oraz zagranicznych konsulatów. Będąc bardzo popularnym wśród turystów, Rzeszów dysponuje dobrze rozwiniętą infrastrukturą dostępu szerokopasmowego do sieci. Jeśli właśnie przenosisz się do tego miasta, prawdopodobnie szukacz godnego zaufania dostawce Internetu. Pomożemy Ci ze znalezieniem niezawodnego, szybkiego i niedrogiego dostawcy usług internetowych w Rzeszowie.

Lista Top-7 najlepszych dostawców Internetu w Rzeszowie


W Rzeszowie pracują ponad 20 dostawców Internetu. Średni koszt dostępu do sieci w tym mieście wynosi 59 złotych miesięcznie. Według danych NetIndex.com., w Top-7 najpopularniejszych dostawców usług internetowych w Rzeszowie wchodzą Vectra Broadband (średnia szybkość pobierania danych 25.61 Mbps) Spoldzielnia Telekomunikacyjna OST (24.22 Mbps), Skyware SP. Z O.O. (22.54 Mbps), DATA-COM Piotr Data (20.06 Mbps), Multimedia Polska S.A. (19.16 Mbps), Neostrada Plus (12.30 Mbps), Orange Polska (10.86 Mbps) oraz Netia SA (10.08 Mbps). 

Dostawcy Internetu bezprzewodowego w Rzeszowie


Play Internet LTE jest najlepszym dostawcą Internetu w Rzeszowie za pomocą połączenia bezprzewodowego ze względu na fakt, że ta firma aktywnie rozwija swoją sieć w tym mieście od dłuższego czasu i oferuje największy zasięg 4G LTE. Prędkość pobierania danych w jej wypadku może osiągnąć 4 Mbps. Sieci Netia (WiMAX) oraz Internet4u (Wi-Fi) są dużo wolniejsze, ale oferują one dość tani Internet w Rzeszowie (około 39.00 złotych miesięcznie).

Internet poprzez kabel koncentryczny w Rzeszowie


Jeśli trzeba wybrać dostawcę usług internetowych w Rzeszowie za pomocą połączenia przez kabel koncentryczny, najszybszą opcją będzie NOVAIA S.C. (szybkość pobierania danych sanowi około 60 Mbps). Firma ta oferuje również zestawy telewizyjne i specjalne ceny. Innymi dostawcami usług internetowych przez kabel koncentryczny w tym mieście są CETO Sp. z o.o., DATA-COM Piotr Data, Interq S.C., RES.PL, Vectra Internet, Z.U.H. ABG, MTM-INFO oraz OST Tyczyn.

Internet drogą satelitarną w Rzeszowie


Internet satelitarny w tym mieście jest oferowany przez następne firmy: Avanti Communications, IT Partners Telco Sp. z o.o., SES ASTRA, Skylogic polska Sp. z o.o., Tooway oraz VALUE. Satelitarne usługi internetowe w Rzeszowie maja wielki popyt na przedmieściach miasta. Połączenie jest dość szybkie (do 10 Mbps) i niezawodne, ale użytkownicy muszą zgadzać się na dość wysokie ceny.